وبلاگ

تازه‌های احساسات فرهنگی
Autism And Art

آخرين اخبار و رويداد‌ها
poster AutismArt For Autism
 • ماه جهانی اوتیسم مبارک!

  Autism-with-a-middle-eastern-focus-w-farsi

  آوریل ماه جهانی اوتیسم است، و در این راستا Senses Cultural افتخار آن را یافته تا کمپین ایجاد آگاهی را به مناسبت روز جهانی اوتیسم در 2 آوریل راه بیندازد.
  Senses Cultural تلاش دارد تا در مورد اوتیسم در سطوح جهانی آگاهی ایجاد کند. این سازمان یا دانشگاه ها و سازمانهای …

 • نوروز ۱۳۹۸

  HAPPY NOWRUZ-98-FA-5

  طلوع نوروز و فصل بهار هنگامه‌ی تولد نو، پرورش رویا وخیزش به رسیدن به آرمان‌هاست. نوروز را شادمانه جشن بگیریم با عزیزان‌مان و آنانی که نیاز به مهر ما دارند. بیایید تا این روز را بهتر از قبل با هم بسازیم. به امید سالی زیبا و پر موهبت.
   

   
   

 • زنجیره امید و تلاش

  WhatsApp Image 2019-03-05 at 09.09.04 copy

  در روز هشتم فوریه سال 2016، تاتا منفرد به نمایدگی از نهادی كه خود بنیانگذار آن بوده، سازمان مردم نهاد سنسز كالچرال Senses Cultural NGO،به دعوت جامعه ایرانی فرهنگ و ادبیات، در كتابخانه كارمایكل در ساكرامنتو سخنرانی كرد.
  این دعوت‌، در راستای به رسمیت شناختن تلاش‌های خستگی‌ناپذیر سنسز كالچرال در برگزاری …

 • ساعت ۳تا۵ عصر جمعه ۲۰ جولای؛ گفت وگوی مدیر بنیاد Senses Cultural با برنامه پیک هفته رادیو ایران

  Tata in Radio

  Senses Cultural:چند روزی مانده به برگزاری نخستین #کنفرانس_زندگی_با_اوتیسم در موسسه مایند دانشگاه یو سی دیویس خانم #طاهره_شفیعی_منفرد، ریاست و بنیانگذار Senses Cultural در گفت وگویی با برنامه پیک هفته رادیوی ۲۴ ساعته ایران در لس‌آنجلس به تشریح فعالیت‌های این بنیاد و نیز برنامه‌های نخستین کنفرانس زندگی با اوتیسم خواهد پرداخت.
  مصاحبه …

 • روز جهانی اوتیسم ۲۰۱۸ و فعالیت‌های بنیاد Sense Cultural در ایران

  Sense Cultural:امسال و از طرف سازمان ملل، روز پنجم آوریل به عنوان روز آگاه‌سازی جهانی اوتیسم تعیین شده است. شعار امسال روی «توانمندسازی زنان و دختران مبتلا به اوتیسم» متمرکز شده است و بنیادSense Cultural نیز به تناسب این روز که با روزهای آغازین سال ۱۳۹۷ همزمان است، برخی برنامه‌های …


صفحات: 1 2 3 13